Vozidlá na zvoz odpadu

Nadstavba Linearpress je vybavená vysoko účinným lisovacím mechanizmom. Patentované zadné veko s lisovacím mechanizmom zabraňuje vniknutiu nečistôt do vodiacich dráh posuvnej dosky. Teleskopický valec výtlačnej dosky so zdvojeným účinkom umožňuje reguláciu protitlaku podľa práve zvážaného odpadu. Nadstavba sa vyznačuje vysokou flexibilitou nasadenia pre všetky druhy odpadu.


Nadstavba  Rotopress je pri rovnakom objeme o cca 800kg ľahšia ako nadstavba s lineárnym stláčaním, čo zvyšuje možnosť vyťaženia vozidla a odvoz väčšieho množstva odpadu, z čoho plynú menšie požiadavky na údržbu a opravu  Nadstavba je perfektne tesná, labyrintové tesnenie bubna a masívne tesnenie zbernej vane pod bubnom zaistí, že nedôjde k úniku kvapalín, pachu a popola pod nadstavbu.

Linearpress Mini. Objem nadstavby 6-10 m3 pre zber odpadu so zadným nakladaním pre ľahké typy podvozkov cca 12 t.  Používa sa na odvoz odpadu v mestských a prímestských častiach, ako aj v historických častiach s úzkymi uličkami s malým prejazdom. Celková šírka nadstavby nepresahuje 2,15 m, čo umožňuje pohodlné manévrovanie v úzkych uličkách. dodáva sa s otvoreným vyklápačom.